Epoke A/S

Epoke on ettevõte aastast 1950. Iga päev aitavad Epoke pühendunud töötajad luua intelligentseid lahendusi ja tooteid, mis aitavad kliente kogu maailmas. Mõisted nagu usaldusväärsus, innovatsioon, funktsionaalsus ja kvaliteetne teenus on alati olnud Epoke nurgakiviks.
Epoke arendusosakond töötab tihedas koostöös Taani klientidega, et arendada ja katsetada uusi tooteid. See on kindlustanud Epoke tugeva positsiooni Taani turul, mis omakorda on aluseks suurele ülemaailmsele ekspordile. Läbi tütarettevõtete Saksamaal ja Poolas pakutakse asjatundlikke nõuandeid ja parimat teenust kõikidel turgudel.

Epoke seaded tagavad täpse ja ühtlase materjali laiale heitmise. Puiste taldrik pusitab aineid kogu laiuses ja nõuetekohase doseeringuna. Segaja muudab laialivalguva materjali homogeenseks aineks. Tarnerull tühjendab mahuti kogu laiuses ühtlaselt, mis tähendab, et raskuskese jääb tühjendamise ajal samale vertikaalile. Selle tulemusena püsib veoauto sõidu ajal paremini tasakaalus. Epoke doseerimise-süsteem on väga tõhus raskesti töödeldavate ja ebaühtlastele materjalidele; tükkidena, suur või liiga väike. Süsteemidel on vastav puistetaldrik, mis takistab ainete viskamist ülemäärase piiri ja seega ei ohusta teisi liiklejaid.

Peamised tooted: Puisturid, segamisseadmed, juhtimisseadmed, veetavad puisturid, vedelike puisturid, segamissüsteemid, sahad, lumesahad, mahalaadimissüsteemid, traktorite ja tööseadmete kandurid, segamissüsteemid, sahad, lumesahad, mahalaadimissüsteemid, traktorite ja tööseadmete kandurid, tänavapuhastusseadmed.

https://epoke.dk/home/