EPOKE A/S

Epoke asutati 1930. aastal ja liigub pidevalt edasi. Nii nagu looduses, mis on meie eksistentsi aluseks. Vaatamata Epoke’i edule areneb kogu organisatsioon endiselt kiiresti. Iga päev aitavad Epoke’i töötajad luua intelligentseid lahendusi ja paremaid tooteid, mis aitavad meie kliente kogu maailmas.

Mõisted nagu usaldusväärsus, innovatsioon, funktsionaalsus ja kvaliteetne teenindus on alati olnud Epoke’i nurgakivideks.

Epoke’i arendusosakond teeb tihedat koostööd Taani klientidega (ja valmistab kogu oma elektroonika ja tarkvara ise), et arendada ja katsetada uusi tooteid. See on kindlustanud Epoke’i tugeva positsiooni Taani turul, mis omakorda on aluseks suurele ülemaailmsele ekspordile. Tänu meie tütarettevõtete abile Saksamaal pakume asjatundlikku nõu ja parimat teenindust kõigil turgudel.

Epoke’i seadmed tagavad materjali täpse ja ühtlase laotamise. Levituskettaga laotatakse materjal kogu laiuselt ja õige annusega. Levitusrull tühjendab mahutit ühtlaselt kogu selle laiuses, mis tähendab, et raskuskese jääb kogu tühjendusprotsessi jooksul samale vertikaalsele joonele. Selle tulemusena jääb veoauto sõidu ajal paremini tasakaalus. Epoke’i doseerimissüsteem on väga tõhus ka ebaühtlasemate materjalide puhul.

Peamised tooted: puisturid, juhtseadmed, järelveetavad puisturid, vedelikupuisturid, segamissüsteemid, lumesahad, mahalaadimissüsteemid, traktorid ja töövahendid, teepuhastusseadmed.

https://epoke.dk/home/