KONTAKT

Kliendifookus, asjatundlikud lahendused ja pikaaegne kogemus. Meie suurim väärtus on meie inimesed.

Meie meeskond Eestis

Raido Välk

Raido Välk

Juhataja

+372 5662 7700
raido@prolift.ee

Hendrik Soots

Hendrik Soots

Müügijuht

+372 5690 7700
hendrik@prolift.ee

Andrus Malva

Müügijuht

+372 5620 7700
andrus@prolift.ee

Ergi Marks

Varuosad

+372 5664 7700
ergi@prolift.ee

Tarmo Laanela

Projektijuht

+372 5594 7700
tarmo@prolift.ee

Andres Raag

Meister

+372 5669 7700
andres@prolift.ee

Janno Koplimets

Kvaliteedijuht

+372 51 10 374
janno@prolift.ee

Meie meeskond Lätis

Māris Freibergs

Müügijuht

+371 22013445
maris@prolift.lv

Lauris Fedoreks

Projektijuht

+371 27756630
lauris@prolift.lv

Jānis Deniņš

Meister

+371 29283353
janis@prolift.lv

Andris Bērziņš

Hooldusjuht

+371 29236086
andris@prolift.lv

Andrejs Bikovs

Varuosad

+371 29555616
andrejs@prolift.lv

Võta meiega ühendust

E-R 8.00 - 17.00: +372 683 7705 / info@prolift.ee

Otsite vastust mõnele küsimusele või soovite konsultatsiooni? Võtke meiega ühendust!

Māris Freibergs

Pārdošanas vadītājs maris@prolift.lv

Lauris Fedoreks

Projektu vadītājs lauris@prolift.lv

Andris Bērziņš

Servisa vadītājs andris@prolift.lv

Jānis Deniņš

Servisa meistars janis@prolift.lv

Andrejs Bikovs

Rezerves daļas andrejs@prolift.lv