TREV-2 on talveks valmis

Paigaldasime TREV-2 AS uuele Scania raamveokile lume-hooaja alguseks talihooldehüdraulika ja Epoke puisturi.   

Aga talvehooajaga selle veoki võimed ei piirdu. Nimelt on lume sulades tegu võimeka tugiveokiga, millele paigaldasime: 

  • HMF 1120 hüdrotõstuki koos kopaga 
  • kolme suunda kallutav kasti 
  • harja-hüdraulika teede puhastamiseks 

Suurepärane abiveok olenemata hooajast – talvel lumetööd, muul ajal näiteks mulla transport, teemärkide paigaldus või kraaviperve hooldus. 

Partneritest lähemal:

  • TREV-2 Grupp on taristuobjektide ja rajatiste ehitamisele ning hooldamisele keskendunud ettevõte. Alates aastast 2018 kuulub AS TREV-2 Grupp Eurovia tütarettevõttena maailma ühte suurimasse taristu- ja linnaarenduse kontserni VINCI, mis tegutseb 119 riigis.
  • HMF on Taani kraanade tootja, mille peakontor Taanis ja tooteid kasutatakse igapäevaselt üle maailma transpordi- ja tõsteteenuste pakkumisel. Veokile paigaldasime spetsiaalse HMF 2310S kraana.
  • Epoke on Taani ettevõte, mille puisturite alane teadmispagas ja arendustöö on imetlusväärne. Meie kvaliteetne ja kindel partner, kelle toodangut näete Eestimaa teedel
  • Pro Lift – oleme veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja. Pakume valmislahendusi raamautodele – paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Tutvu meie tootekataloogiga: tootekataloog ja võtke julgelt ühendust info@ProLift.ee

Pro Lift on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja. Pakume valmislahendusi raamautodele – paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Meie partnerite hulka kuuluvad pikaajalise taustaga tootjad, et pakkuda klientidele kvaliteetseid ja töökindlaid lahendusi.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!