ÜLE OÜ valib veoki pealisehitus vastavalt ilmale

Eesti vahelduvad ilmaolud ei pea olema asi, millele liialt tähelepanu pöörata. Näiteks ettevõtte ÜLE OÜ – põhitegevuseks teede pindamine ja korrashoid –  Volvo FH vahetuskerega veok saab valida sobiva pealisehituse vastavalt ilmale: 

  • kui sajab lund ja teed on jäised, valib juht Epoke puisturi ja saha 
  • kui lumi sulanud ja temperatuurid soojemad, on valikuks Macropaver teeremondi seade, et näiteks pikirööbaste parandamisega tegeleda. 

Meie töökojas paigaldatud vahetuskere on praktiline lahendus, mis võimaldab veokit maksimaalselt kasutada.

  • ÜLE OÜ – ettevõte loodi 1990. aastal ja tegemist on ühe Eesti esimese teede alal tegutseva eraettevõttega, mille põhitegevuseks teede pindamine ja korrashoid. link
  • Epoke – Epoke on ettevõte aastast 1950, mille töötajad loovad intelligentseid lahendusi, mis aitavad kliente kogu maailmas. Mõisted nagu usaldusväärsus, innovatsioon, funktsionaalsus ja kvaliteetne teenus on alati olnud Epokese nurgakiviks.
    Epoke arendusosakond töötab tihedas koostöös Taani klientidega, et arendada ja katsetada uusi tooteid. See on kindlustanud Epokesele tugeva positsiooni Taani turul, mis omakorda on aluseks suurele ülemaailmsele ekspordile. Läbi tütarettevõtete Saksamaal ja Poolas pakume asjatundlikke nõuandeid ja parimat teenust kõikidel turgudel. link
  • Pro Lift on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja. Pakume valmislahendusi raamautodele – paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Küsimuste korral palume ühendust võtta info@Prolift.ee

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!