Verstoni kohanduvad veokid

Ettevõtte veokiparki lisandusid uued vahetuskerega Volvo veokid, mis on suurepärane valik meie heitlikus kliimas.

Verston OÜ põhitegevusala on teede ja rajatiste ehitamine, korrashoid ja remont. Väljakutseid pakkuv töö nõuab ka häid töövahendeid.

Ettevõtte veokiparki lisandusid uued vahetuskerega Volvo veokid, mis on suurepärane valik meie heitlikus kliimas.

  • Suvel on ühel veokil soojustatud ning koormakattega asfaldiveo kast. Teisel veokil aga gudronaator, mida kasutatakse näiteks teede pindamisel.
  • Talvel on mõlemal veokil esi- ja külgsahk ning EPOKE puistur. 

Vahetuskere lahendus võimaldab veokeid kasutada läbi hooaegade ning erinevate pealisehituste vahetus on lihtne ja kiire.

Projekti partnerid

  • Verstoni põhitegevusala on teede ja rajatiste ehitamine, korrashoid ja remont ning ka tee-ehituseks vajalike materjalide ja asfaldi tootmine ja müük. Ettevõttel on pikk kogemus ja mahukas tehnikapark, seal hulgas asfalditehas ja -paigaldusmasinad.
  • 1950. aastal asutatud Taani ettevõtte Epoke tootevalikusse kuuluvad puisturid, segamisseadmed, juhtimisseadmed, veetavad puisturid, vedelike puisturid, segamissüsteemid, sahad, lumesahad, mahalaadimissüsteemid, traktorite ja tööseadmete kandurid, segamissüsteemid, sahad, lumesahad, mahalaadimissüsteemid, traktorite ja tööseadmete kandurid, tänavapuhastusseadmed.
  • Pro Lift pakub valmislahendusi raamautodele – paigaldame veoautole kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega. Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!