Lääne Teed uus Scania: praktiline veok läbi aasta

Ettevõte Lääne Teed OÜ tegeleb teede hoolduse, ehituse ja remondiga. Meie töökojas valmis Scania R500 veokile pealisehitus, mis on praktiline lahendus olenemata hooajast.  

  • Pealisehitus talvel: Epoke puistur, Pajakulma külg- ja alussahk ning Pro Lifti juhtimissüsteem, mis muudavad seadmete kasutamise turvaliseks ja mugavaks.  
  • Pealisehitus suvel: talvehooaja lõppedes eemaldatakse veokilt puistur ja külgsahk ning kasutusele jääb kallurkast ja alussahk, lisaks on võimalik autole järele haakida kallurhaagis. 

Praktiline ja töökindel lahendus kõikide hooaegade jaoks. 

Partneritest lähemalt:

  • Lääne teed – ettevõtte põhitegevuseks on Pärnu maakonna riigiteede korrashoiu korraldamine ning Haapsalu linnale ja Lääne maakonna teistele omavalitsustele teehooldusteenuse pakkumine. Lisaks ka teede remont, ehitus ja tee-ehitusmaterjalide müük karjäärides. link
  • Pajakulma – Pajakulma varustab mitmeotstarbelisi tarbesõidukeid kliendi soovidele vastava varustusega. Pro Lifti vahendab ettevõtte teehoolduslahendusi. link
  • Epoke – Epoke on ettevõte aastast 1950, mille töötajad loovad intelligentseid lahendusi, mis aitavad kliente kogu maailmas. Mõisted nagu usaldusväärsus, innovatsioon, funktsionaalsus ja kvaliteetne teenus on alati olnud Epokese nurgakiviks.
    Epoke arendusosakond töötab tihedas koostöös Taani klientidega, et arendada ja katsetada uusi tooteid. See on kindlustanud Epokesele tugeva positsiooni Taani turul, mis omakorda on aluseks suurele ülemaailmsele ekspordile. Läbi tütarettevõtete Saksamaal ja Poolas pakume asjatundlikke nõuandeid ja parimat teenust kõikidel turgudel. link
  • Pro Lift on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja. Pakume valmislahendusi raamautodele – paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!