KONTAKTI

Koncentrēšanās uz klientu, lietišķi risinājumi un ilgstoša pieredze. Mūsu lielākā vērtība ir mūsu cilvēki.

Mūsu komanda

Raido Välk

Raido Välk

Vadītājs

+372 5662 7700
raido@prolift.ee

Hendrik Soots

Hendrik Soots

Pārdošanas vadītājs

+372 5690 7700
hendrik@prolift.ee

Andrus Malva

Pārdošanas vadītājs

+372 5620 7700
andrus@prolift.ee

Ergi Marks

Rezerves daļas

+372 5664 7700
ergi@prolift.ee

Tarmo Laanela

Projektu vadītājs

+372 5594 7700
tarmo@prolift.ee

Andres Raag

Meistars

+372 5669 7700
andres@prolift.ee

Janno Koplimets

Kvalitātes vadītājs

+372 51 10 374
janno@prolift.ee

Sazinies ar mums

P-Pk 8.00 - 17.00: +372 683 7705 / info@prolift.ee

Meklējat atbildi uz kādu jautājumu vai vēlaties konsultāciju? Sazinieties ar mums!