YHTEYSTIEDOT

Asiakaskeskeisyys, asiantuntijaratkaisut ja pitkäaikainen kokemus. Suurin arvomme on ihmisemme.

Joukkueemme Virossa

Raido Välk

Raido Välk

Johtaja

+372 5662 7700
raido@prolift.ee

Hendrik Soots

Hendrik Soots

Myyntijohtaja

+372 5690 7700
hendrik@prolift.ee

Andrus Malva

Myyntijohtaja

+372 5620 7700
andrus@prolift.ee

Ergi Marks

Varaosat

+372 5664 7700
ergi@prolift.ee

Tarmo Laanela

Projektijohtaja

+372 5594 7700
tarmo@prolift.ee

Andres Raag

Mestari

+372 5669 7700
andres@prolift.ee

Janno Koplimets

Laatujohtaja

+372 51 10 374
janno@prolift.ee

Joukkueemme Latviassa

Māris Freibergs

Myyntijohtaja

+371 22013445
maris@prolift.lv

Lauris Fedoreks

Projektijohtaja

+371 27756630
lauris@prolift.lv

Jānis Deniņš

Hallita

+371 29283353
janis@prolift.lv

Andris Bērziņš

Huoltomies

+371 29236086
andris@prolift.lv

Andrejs Bikovs

Varaosat

+371 29555616
andrejs@prolift.lv

Ota meihin yhteyttä

Ma–pe 8.00 - 17.00: +372 683 7705 / info@prolift.ee

Etsittekö vastausta kysymykseenne vai haluatteko sopia konsultaatioajan? Ottakaa meihin yhteyttä!

Māris Freibergs

Myyntipäällikkö

maris@prolift.lv

Lauris Fedoreks

Projektipäällikkö

lauris@prolift.lv

Andris Bērziņš

Palvelupäällikkö

andris@prolift.lv

Jānis Deniņš

Palvelumestari

janis@prolift.lv

Andrejs Bikovs

Varaosat

andrejs@prolift.lv