Puisteseadmete tootja Epoke demopäev Eestis

Teehoole seadmete tootja Epoke demopäeval tutvusime uute lahendustega, mis aitavad puistetööd teha täpsemalt ja turvalisemalt.

Taani puisteseadmete tootja Epoke tutvustas oma värskeid uudiseid Eesti klientidele Rae golfikeskuses toimunud infopäeva.

Fookuses oli uus integreeritud navigatsiooniga kaugjuhtimissüsteemi EpoMaster X2 koos veebirakendustega EpoSat ja EpoData:

  • EpoSat on Epoke’i GPS-juhitav puistelahendus, mis koos Epoke’i temperatuurikontrollitud koguse reguleerijaga EpoTherm annab täieliku kontrolli selle üle, kus juht sõidab ja tagab, et teele pannakse õige kogus puisteaineid.
  • EpoData tarkvaralahenduse abil saab anda täpse ülevaate tehtud tööst

 

Epoke esindajad tõid mitmeid näiteid, kuidas uus tehnoloogia aitab tööd optimeerida ja säästa nii aega kui ka raha. Uus tehnoloogia võimaldab ka mugavalt tehtud tööd kontrollida ja ülevaate tellijale anda.

Lisainformatsiooni Epoke tootevaliku kohta annab tootejuht Hendrik Soots (+372 5690 7700 või hendrik@prolift.ee).

Epoke on 1930. aastal loodud Taani ettevõte, mille peamisteks toodeteks on puisturid, juhtseadmed, järelveetavad puisturid, vedelikupuisturid, segamissüsteemid, lumesahad, mahalaadimissüsteemid, traktorid ja töövahendid, teepuhastusseadmed.  Kvaliteetne toode ja töökindlus on põhjus, miks ka Eesti teedel Epoke tooteid üha enam näeb. 

Epoke infopäev toimus Rae Golfikeskuses. Lisaks Epoke tooteuudistele said osaliselt harjutada ka golfilööke. 

Lisainformatsioon: info@prolift.ee

Fotod, video: Maarja Malva

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!