Tent-furgoon ja Dhollandia tagaluuktõstuk

TS Transport pakub Eesti-sisest transporditeenust ja nende uus Iveco Daily, millele paigaldasime Pro Lift’is kahepoolse kardinaga tent-furgooni ja Dhollandia tagaluuktõstuki, on selleks suurepärane töövahend!

 

TS transport pakub Eesti-sisest transporti ja kaubavedu. Ettevõtte fookuses on täpsus ja kliendisõbralikkus.

Iveco Daily on väikekaubik, milles kohtuvad töökindlus, ökonoomsus ja mitmekülgsus. Iveco Daily sõidukeid on müüdud üle 2,6 miljoni eksemplari rohkem kui 110 riigis üle kogu maailma. Sõidukit toodetakse Iveco Suzzara tehases Itaalias Mantova lähistel ning Iveco Valladolidi tehases Hispaanias.

Dhollandia on 1968. aastal asutatud ettevõte, mil rohkem kui 50-aastane kogemus tõstukite valdkonnas. Tegemist on Euroopa nr 1 tagantõstukite tootjaga – toodetakse enam kui 50 000 tõstukit aastas ja rohkem kui 750 000 alates 1968. aastast. Tootevaliku tõstevõime vahemikus 150 kuni 16 000 kg.

Pro lift on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja. Paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!