Loomaaia multifunktsionaalne väikeveok

Paigaldasime 7-tonnisele Iveco Daily veokile 5-tonnise Marrel’i konkslifti (Fassi grupp) – tulemuseks multifunktsionaalne vahetuskerega väikeveok, mille kasutusvõimalusi saab omanik laiendada vastavalt vajadustele.

Vahetuskere on optimaalne, kuna võimaldab veokit kasutada erinevate pealisehitiste jaoks, näiteks konteiner, veepaak, kallurkast, tõstuk. Nii on ühel veokil mitu ülesannet ja kuni näiteks maha laetud konteineri täitmine käib, saab veokiga teise konteineri tühjendusse viia, elevantidele heina tõsta või mägiveistele veepaagi viia.

Projekt valmis koostöös IV Pluss meeskonnaga vastavalt Tallinna Loomaaia vajadustele.

Projektipartnerid

  • Tallinna Loomaaed avati 25. augustil 1939 ja toimetatakse neljas vallas – loodusharidus, otsene looduskaitse, teadustegevus ning oma külastajatele hariva puhkuse võimaldamine.
  • Marrel on Fassi gruppi kuuluv kaubamärk, mis tegeleb hüdrauliliste komponentide ja seadmete projekteerimise ja tootmisega.
  • IV Pluss on tarbesõidukite müügi, hoolduse ja varuosade ettevõte, mille esindused asuvad Tallinnas ja Tartus.
  • Hydro Leduc tegeleb kolbpumpade, hüdrauliliste mootorite, hüdropneumaatiliste akumulaatorite ja kohandatud toodete arendamise ning tootmisega.
  • Pro Lift pakub valmislahendusi veokitele ja erisõidukitele – paigaldame soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, teehooldus, tentfurgoon, treiler jne). Oleme eksperdid erilahenduste projekteerimises ja täideviimises.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Liiklusohutus Verdegro lahendustega

Verdergo liiklusohutustoodete eesmärk on parandada liiklusohutust ja vähendada liiklusõnnetuste arvu, pakkudes kvaliteetseid ja tõhusaid lahendusi, mis aitavad suurendada liiklejate nähtavust, reguleerida liiklusvoogu ning kaitsta liiklejaid ja infrastruktuuri.

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!