Ramirenti uus Scania koos HMF tõstetehnikaga

Ramirent, mis asutati Soomes 1955. aastal, on tegutsenud Eestis juba 30 aastat! Oleme usaldusväärne partner, kes on varustanud nende Scania Eesti poolt tarnitud uue Scania R500 8×4 veoki praktilise ja vastupidava pealisehitusega:
  • HMF 5020 kraana: See hüdrotõstuk pakub suurepärast tõstevõimet, võimaldades raskete koormate tõhusat ja täpset käsitsemist.
  • Platvorm hüdrauliliste rampidega: Veokil on platvorm, millel on hüdraulilised rambrid, tagades mugava ja ohutu laadimise ja mahalaadimise.
  • Hüdrovints: Hüdrovintsi lisamine suurendab veoki mitmekülgsust, muutes selle sobivaks erinevateks tõstmis- ja tõmbetöödeks.
  • Tööriistakastid: Veok on varustatud mitme tööriistakastiga, sealhulgas tugeva hõbedase tööriistakastiga, mis on paigutatud tagasildade vahele ja mille vaid ühe kandevõime on märkimisväärne – 230 kg!
  • Neli tugijalga: Veoki stabiilsuse tagamiseks on sellel neli tugijalga, nii küljel kui ka taga.
Ramirent, professionaalsuse ja usaldusväärsuse sümbol, jätkab tipptasemel seadmete ja teenuste pakkumist Eesti turul. Oleme uhked, et saame olla osa nende teekonnast veel mitmeid aastaid.  

Pro Lift on veoautode tõstemehhanismide, lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja – pakume valmislahendusi veokitele.

Meie teenuste hulka kuulub veoauto rungale kliendi soovitud pealisehituse paigaldamine koos täislahendusega. Pakume mitmesuguseid pealisehituse võimalusi, sealhulgas kallurid, madelid, konksliftid, trossliftid koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoautod, tentfurgoonid, treilerid ja palju muud.

Meie täislahendus hõlmab mitmeid olulisi samme, sealhulgas projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Oleme pühendunud tagama kvaliteetseid lahendusi ja professionaalset teenindust, et vastata klientide vajadustele ja nõudmistele veoautode pealisehituse valdkonnas.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Liiklusohutus Verdegro lahendustega

Verdergo liiklusohutustoodete eesmärk on parandada liiklusohutust ja vähendada liiklusõnnetuste arvu, pakkudes kvaliteetseid ja tõhusaid lahendusi, mis aitavad suurendada liiklejate nähtavust, reguleerida liiklusvoogu ning kaitsta liiklejaid ja infrastruktuuri.

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!