Rakvere teatri veoki pealisehitus taas Pro liftist

Rakvere teatri osatäitjate nimekirja on lisandunud uus 18-tonnise täismassiga MAN TGM veok, millele paigaldasime furgooni, tööriistakasti ja 1500 kg tõstevõimega Dhollandia tagaluuktõstuki. Tegemist on juba teise Rakvere teatri MANiga, mille pika meeskonnakabiiniga veokiga jõuavad etenduspaikadesse nii rekvisiidid kui ka töö tegijad.  

Dhollandia on Euroopa nr 1 tagantõstukite tootja, enam kui 50 000 aastas ja rohkem kui 750 000 alates 1968. aastast. Tootevalik, mille tõstevõime vahemikus 150 kuni 16 000 kg.
Tootmisüksused viies riigis, pidev töö innovatsiooniga ja enam kui 90% kasutusel olevatest mehaanilistest, hüdraulilistest ja elektrilistest osadest valmistatakse ettevõttesiseselt.
DHOLLANDIA’t esindavaid ettevõtteid leiab kuuel mandril ja enam kui 70 riigis üle maailma.

MAN Truck & Bus on üks Euroopa juhtivaid kommertssõidukite tootjaid, mille tootevalikusse kuuluvad kaubikud, veoautod, bussid, diisel- ja gaasimootorid ning erinevad teenused seoses reisijate ja kaupade transportimisega. Ettevõtet esindab Eestis Keil M.A.

Pro Lift on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja.

Paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust. Küsi lisa: info@prolift.ee

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Liiklusohutus Verdegro lahendustega

Verdergo liiklusohutustoodete eesmärk on parandada liiklusohutust ja vähendada liiklusõnnetuste arvu, pakkudes kvaliteetseid ja tõhusaid lahendusi, mis aitavad suurendada liiklejate nähtavust, reguleerida liiklusvoogu ning kaitsta liiklejaid ja infrastruktuuri.

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!