Uudised Hilltip’i demopäevalt Eestis

Ettevõtte asutaja, müügi- ja turundusdirektor Frank Mäenpää keskendus peamiselt järgmise põlvkonna juhtimissüsteemidele HTrack™ ja StrikeSmart™PLUS.

Pro Liftil oli hiljuti au võõrustada teehooldusseadmete tootjat Hilltip. Sündmus tähistas olulist verstaposti jätkuvas koostöös – 2022-2023 talvehooajal jõudis klientidele rekordarv Hilltipi varustusega sõidukeid.

Hilltipi maine teehooldusseadmete innovatsioonis ja kvaliteedis muutis selle sündmuse just hooaja eel väga oodatuks. Ettevõtte asutaja, müügi- ja turundusdirektor Frank Mäenpää tutvustas nii ettevõtte ajalugu kui ka 2023. aasta uuendusi, keskendudes peamiselt järgmise põlvkonna juhtimissüsteemidele HTrack™ ja StrikeSmart™PLUS, mida pakutakse praeguse hajutusseadme juhtseadme lisavõimalusena.

Peamised uuendused:

  • Levitamisstrateegia kohandamine oludele kohaseks HTrack™-i reaalaja ilmaennustuse abil.
  • Materjalikoguse kohandamine HTrack™ ja TEMPSTRIKER™-andurite info abil, mis jälgivad teeolusid (nt temperatuur, niiskus, pinnase seisund), tagades, et kasutatakse hetkeolukorrale vastavat materjali kogust.
  • Levitusmäära suundamine – põhineb kogutud andmetel ja annab reaalajas soovitusi laoturi kontrollerile, et tagada tõhus materjalikasutus, maksimeerides samal ajal hooldustööde tõhusust.
  • Marsruudipõhised levitusseaded, et tagada, et konkreetses kohas on alati sama levikusuund või -laius.
  • Intuitiivne kasutajaliides võimaldab kõigi tasemete operaatoritel kiiresti mõista StrikeSmart™ funktsioone, tagades tõhususe ja täpsuse iga töö puhul.
  • Laoturi automaatne reguleerimine HTrack™andmete baasil vastavalt ilmastiku- ja teeoludele. Selline automatiseerimine tagab järjepidevuse ja vähendab üle- või alalaotamise ohtu.
  • Materjali kokkuhoid – järgides soovitatud laotamismäärasid ja kohandades neid jooksvalt, säästate materjalikulusid, säilitades samal ajal optimaalsed teeolud.

Kokkuvõttes – kombineerides reaalajas ilmaprognoosi, teede seisundi jälgimise ja automatiseeritud määrade juhendamise, saate enneolematu tõhususe ja täpsusega lahendada talvised probleemid.

Lisainformatsiooni Hilltip tootevaliku kohta annab tootejuht Andrus Malva (+372 5620 7700 või andrus@prolift.ee).

Vaata ka: 

Pilte demopäevalt:

Lisainformatsioon: info@prolift.ee

Fotod, video: Maarja Malva

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!