Erikujundusega tentfurgoon

Eesti Höövelliist OÜ põhitegevusala on puidust profiilliistude tootmine. Nüüdsest jõuab ettevõtte toodang klientide ja edasimüüjateni uue DAF LF veokiga. 

Ehitasime ja paigaldasime DAF raamveokile tentfurgooni. Silmapaistvad erikujundusega kardinad trükkis ja paigaldas Autokate OÜ.

  • Klient: OÜ Eesti Höövelliist ehk EHL Profiles Grupi põhitegevusala on puidust profiilliistude tootmine. EHL Profiles Grupi omanik on Rootsis asuv perefirma Pomona Gruppen AB, mis tegutseb aastast 1986. EHL Profiles Gruppi kuulub kuus ettevõtet: Eesti Höövelliist (EST), Liistuvabrik (EST), EHL Prolist (SWE),  Grimslöv Trä & List (SWE), Prolist Nordic (SWE), Rindalslist (NO), Drewest (PLN).
  • Veok: Truck Trading Estonia on DAF Trucks N.V. poolt auditeeritud veoautode müügi ja teeninduse ettevõte, mis teostab DAF veoautode hooldust, diagnostikat ja remonti Tallinna, Tartu ja Pärnu esindutes
  • Kardinate trükk: Autokate OÜ tegeleb PVC kangast toodete valmistamise ja remondiga
  • Pealisehitus: Pro Lift OÜ on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Liiklusohutus Verdegro lahendustega

Verdergo liiklusohutustoodete eesmärk on parandada liiklusohutust ja vähendada liiklusõnnetuste arvu, pakkudes kvaliteetseid ja tõhusaid lahendusi, mis aitavad suurendada liiklejate nähtavust, reguleerida liiklusvoogu ning kaitsta liiklejaid ja infrastruktuuri.

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!