Bestnet suurendas tõstejõudu

Paigaldasime Bestneti uuele Volvo FM 6x2 veokile Pro Lifti töökojas madelkasti ja HMF 810 tõstuki.

Bestnet on eelkõige tuntud sõiduautode järelhaagiste tootjana (Tiki treiler), kuid teadke, et Bestnet Group pakub suures mahus allhanke teenuseid erinevatele tööstussektoritele.

Bestnet Group veokiparki lisandus värskelt praktiline Volvo FM 6×2, millele Pro Lifti töökojas tootsime madelkasti, paigaldasime hüdrotõstuki HMF 810 ning hüdraulikapumba firmalt Hydro Leduc. Õlipaagi tootjaks on Padoan.

Loe partneritest lähemalt

Pro lift tegeleb tõsteseadmete müügi, paigalduse, hoolduse ja remondiga. Pro Lift OÜ eesmärk on aidata klientidel tõhusalt ja turvaliselt lahendada erinevaid tõstmisvajadusi, pakkudes kvaliteetseid seadmeid ja professionaalset teenindust.

HMF on spetsialiseerunud kraanade ja tõsteseadmete tootmisele ja müügile. HMF kraanad on tuntud oma kvaliteedi, innovatsiooni ja vastupidavuse poolest.

Hydro Leduc on spetsialiseerunud hüdraulikakomponentide tootmisele ja süsteemide arendamisele. Nad pakuvad laias valikus hüdraulikapumpasid, mootoreid, ventiile ja muud seadmete ning süsteemide jaoks vajalikke komponente. Ettevõte on tuntud oma kvaliteetsete ja usaldusväärsete toodete poolest ning pakub ka tehnilist tuge ja kohandatud lahendusi vastavalt klientide vajadustele. 

Padoan on hüdrauliliste paakide ja mahutite turuliider. Ettevõte toodab mahuteid tööstuslikele sõidukitele ja masinatele erinevates valdkondades, reageerides kiiresti klientide vajadustele ja eesmärkidele.

Bestnet tegeleb haagiste arendus, tootmise, müügi ja rendiga; metallitööstuse allhangetega ja keskkonnasõbraliku metalli pinnakate ja korrosioonikaitsega.

Volvo Trucks Estonia tegeleb peamiselt Volvo veoautode müügi, hoolduse ja remondiga.  Lisaks pakub Volvo Trucks Estonia põhjalikku järelteenindust, sealhulgas hooldusteenuseid, originaalvaruosi ja tehnilist tuge. Ettevõte keskendub usaldusväärsete ja efektiivsete transpordilahenduste pakkumisele.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!