NTM prügipress ja HMF 2310S erikraana

Eesti Keskkonnateenused veokiparki lisandus Scania veok, millel NTM prügipress ja väga praktiline HMF 2310S erikraana. 

HMF 2310S erikraana, mis loodud spetsiaalselt prügipressiga töötamiseks, mahub kompaktselt veoki ja pressi vahele ning on kiirelt ja mugavalt raadiojuhitav. 

Meie koostööpartnerid leiad tootekataloogist – link:

  • Eesti Keskkonnateenused on Eesti juhtiv jäätmekäitlus- ja kommunaalteenuseid pakkuv kontsern, mille põhitegevuseks on olmejäätmete kogumine. Lisaks sellele tegeleb ettevõte teisese toorme, ehitusjäätmete ning muude jäätmete kogumisega.
  • HMF on Taani kraanade tootja, mille peakontor Taanis ja tooteid kasutatakse igapäevaselt üle maailma transpordi- ja tõsteteenuste pakkumisel. Eesti Keskkonnateenused veokile paigaldasime spetsiaalse HMF 2310S kraana.
  • NTM on ettevõte, mis arendab, toodab, müüb ja hooldab raskete kaubaveokite transpordiseadmeid ning prügi- ja ringlussevõtu materjalide kogumise sõidukeid. Käesolevale veokile paigaldasime NTM prügipressi.
  • Scania on maailma juhtiv transpordilahenduste pakkuja, mis pakub raskeveoks veokeid ja busse ning laialdaste toodetega kaasnevaid teenuseid.

Pro Lift OÜ:  

Pro Lift on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja. Pakume valmislahendusi raamautodele – paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Meie partnerite hulka kuuluvad pikaajalise taustaga tootjad, et pakkuda klientidele kvaliteetseid ja töökindlaid lahendusi.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!