Pro Lift OÜ’le väljastati ISO 9001 sertifikaat

Rahvusvaheline sertifitseerimisagentuur Bureau Veritas väljastas Pro Lift OÜ’le 2021. aasta lõpus kvaliteedijuhtimise sertifikaadi 9001:2015, mis kinnitab, et ettevõtte tooted ja teenused on vastavuses juhtimissüsteemi standardi nõuetega ning ettevõtte fookus jätkusuutlikkusel ja klientide rahulolul.

Pro Lift OÜ loodi 2000. aastal ja tegevusalaks on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletoomine, paigaldus ja müük.

Pro Lift OÜ juured ulatuvad 1996 aastasse. Loe lähemalt Pro Lift OÜ ajaloost vajutades lingile

Ettevõtte tegevjuhi Raido Välk sõnul oli sertifitseerimine suurepärane võimalus tööprotsesside ja -korralduse kaardistamiseks: „Oleme enam kui 20. aastaga end üles töötanud valdkonnas usaldatud eksperdiks ja hinnatud partneriks. Kui esinduse laiendustööd 2020. aastal lõpule jõudsid oli paras hetk ka sisemised protsessid üle vaadata.“

Esinduse laiendustöödega laienesid büroo- ja tootmispinnad 3000. ruutmeetrile, et kasvavale kliendibaasile ning töötajatele paremaid tingimusi pakkuda. Lisaks paigaldati katusele päikesepaneelid.

„Kvaliteedijuhtimise sertifikaat 9001:2015 on tõend sellest, et meie fookuses on alati olnud ja on ka tulevikus rahulolevad kliendid ja kvaliteetne töö,“ ütleb Välk.

“ISO 9001 sertifitseerimise käigus viiakse ettevõttes läbi audit, millega hinnatakse vastavust seatud klienditeenindusstandarditele ja toodete kvaliteedile, samas luuakse alus ettevõtte valmisolekule uusi võimalusi rakendada ja globaalses konkurentsis ellu jääda.” Loe lähemalt: Bureau Veritas kodulehelt

ISO 9001 sertifikaat tagab, et tooted ja teenused on vastavuses kliendi- ja muude seadusjärgsete ning õiguslike nõuetega. Tegemist on rahvusvahelise standariga, mis annab rahvusvahelistele partneritele kindla tõesti usaldusväärsest partnerist.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!