Pro Lift OÜ-le ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 sertifikaadid

ISO 9001:2015 kinnitab, et Pro lift OÜ tooted ja teenused on vastavuses juhtimissüsteemi standardi nõuetega. ISO 14001:2015 annab kindluse, et ettevõte hoolib keskkonnast.

2024. aasta alguses uuendatud kvaliteedijuhtimise sertifikaat 9001:2015 kinnitab, et Pro lift OÜ tooted ja teenused on vastavuses juhtimissüsteemi standardi nõuetega ning ettevõtte fookus jätkusuutlikkusel ja klientide rahulolul. Sertifikaat ISO 14001:2015 annab lisaks kindluse, et ettevõte hoolib ka keskkonnast.

Pro Lift OÜ asutaja ja juht Raido Välk: “Tähistame oktoobris ettevõtte 24. sünnipäeva. Nende aastate vältel oleme omandanud eksperdistaatuse ning rikkaliku kogemustepagasi, mis teeb meist hinnatud partnerid mitte ainult kohalikul tasandil, vaid ka lähiriikides, nii eraettevõtetele kui ka riiklikele osapooltele. Juhtimissüsteemide kasutuselevõtt ja sellega kaasnev töö andis hinde meie sisemistele protsessidele, samuti raamistiku edasisteks sammudeks, et saaksime vastata oma põhiväärtustele: usaldusväärsus, professionaalsus ja kvaliteet.”

Pro Lift on enam kui 20 aasta jooksul loonud mitmekülgseid teadmisi omava professionaalse meeskonna ja rahvusvahelise partnerite võrgustiku. Ettevõtte põhiväärtusteks on usaldusväärsus, professionaalsus ja kvaliteet ning eesmärgiks on tagada töötajate, klientide ja keskkonna heaolu. 

Pro Lift OÜ tegevusalaks on tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletoomine, paigaldus ja müük.

Pro Lift OÜ-le väljastatud sertifikaadid:

  • ISO 9001 demonstreerib ettevõtte pühendumust kvaliteedile ja klientide rahulolule. Sertifitseeritud kvaliteedijuhtimissüsteem tagab, et toote ja teenusega seotud nõuded on välja selgitatud ja kohaldatud.
  • Keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaat ISO 14001 demonstreerib ettevõtte pühendumust keskkonna säästmisele ja saastamise vältimisele, tagades samal ajal, et õigusaktidele vastavus on tõhusalt juhitud.


Meie kvaliteedijuhtimissüsteem on sertifitseeritud Bureau Veritase poolt ISO 9001 järgi ja keskkonnajuhtimissüsteem on sertifitseeritud Bureau Veritase poolt ISO 14001 järgi.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!