Optimaalne töövahend igal hooajal

Verstoni keskkonnateadlikkus ja praktilisus on teada ja tuntud. Seega pole üllatus, et nende uus Scania veok on äärmiselt universaalne, võimaldades kasutust nii vajalikes hooajalistes eritöödes kui ka tavapärastes ülesannetes.

Uus Scania sadulveok saab suvel vedada erinevaid haagiseid, lume saabudes vahetatakse veoki pealisehitus aga hooajale vastavaks – lisatakse esisahk, külgsahk ja puistur, et teed saaks puhastatud.

Lisasime veokile Pro lifti töökojas küljesaha ja projekteeritud pealisehituseks vajalikud juhtimissüsteemid, mis tagavad veokijuhile mugava ja ergonoomilise töökeskkonna.

Verstoni põhitegevusala on teede ja rajatiste ehitamine, korrashoid ja remont ning ka tee-ehituseks vajalike materjalide ja asfaldi tootmine ja müük, lisaks ka tee-ehituse projektijuhtimine ning projekteerimine. Lisaks on etetvõttel ka mahukas tehnikapark, sealhulgas asfalditehas ja -paigaldusmasinad.  Ettevõtte strateegiline eesmärk on saada maailma kõige keskkonnasäästlikumaks taristuettevõtteks.

Scania on maailma juhtiv transpordilahenduste pakkuja, mis pakub raskeveoks veokeid ja busse ning laialdaste toodetega kaasnevaid teenuseid.

Aastal 2000 asutatud Pro lift OÜ pealisehituste paigaldusettevõte – paigaldame veoautodele ja erisõidukitele soovitud pealisehituse (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!