KH Energia-Konsult uus Volvo ja HMF kraana

Elektritööde tervikteenust pakkuv KH Energia-Konsult uus veok HMF kraanaga. Lühikokkuvõte tehtud tööst:

  • Tegevusvaldkond: Elektritööde tervikteenuste pakkuja
  • Veok: Volvo FL 4×4
  • Pealisehitus: hüdrauliline vints, HMF910 K4 tõstuk nelja hüdraulilise pikendusega ja tõstekorvivarustusega.  Lisaks valmis meie töökojas eritellimusena suur tööriistakast.

AS KH Energia-Konsult on suurim erakapitalil elektrifirma Eestis. Ettevõte on asutatud 1991. aastal, senitehtud tööde hulka kuuluvad mitmed märkimisväärsed elektripaigaldised nagu Rocca al Mare ja Ülemiste Kaubanduskeskused, Eesti Kunstimuuseum, Kiievi Dnepri Kaubanduskeskus, Vabadussamba valgustus- ja kliimalahendus jpm. Firma põhitegevuseks on kõik elektriga seonduv. Uute rajatavate elektripaigaldiste puhul tähendab see kõiki asjaajamisi, töid ja tegemisi alates tellija soovist kuni valmisehitatud, töökorras, pingestatud ja täitedokumentidega varustatud elektripaigaldiste üleandmiseni tellijale.

HMF on lühend nimest Højbjergs Maskinfabrik A/S. 1952. aastal asutatud Taani ettevõte on spetsialiseerunud veokitele paigaldatavate laadurkraanade toomisele. Lisaks tõstukitele valmistab ettevõte katrosslifte, haagiseid, tagaluuktõstukeid ja erinevaid pealisehitusi.

Volvo Trucks on 1928. aastal asutatud Rootsi ettevõte, mis esindatud enam kui 190. riigis. Ettevõtte väärtusteks on kvaliteet ja innovatsioon.

Pro Lift on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja. Pakume valmislahendusi raamautodele – paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Antud veok on hea näide pikaaegsest partnerlusest, mille tulemuseks kvaliteet ja töökindlus.

Võtke ühendus meiega 📞 +372 683 7705 või 📧 info@ProLift.ee

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!