ISOLI PT200 korvtõstuk Iveco Daily veokile

ISOLI PT200 korvtõstuk Iveco Daily veokile

Paigaldasime ISOLI PT200 korvtõstuk Iveco Daily veokile – kompaktne ja praktiline abimees ka kitsastes tingimustes. ISOLI PT200 korvtõstuk ja väike Iveco Daily on eriti sobiv kinnisvara haldamisteenuse pakkumisel.

  • Klient: Stell Eesti
  • Tegevusvaldkond: kinnisvara juhtimine ja hooldus 
  • Veok: Iveco Daily  
  • Pealisehitus: ISOLI PT200 korvtõstuki lisavarustuses on automaatne stabiliseerimine, mis tähendab nelja erinevat töötsooni ehk optimaalset jalgade stabiliseerimist vastavalt asukohale ja seda kõik mugavalt korvist.  

ISOLi on Pro Lift OÜ pikaaegne partner, mis asutatud juba 1946. aastal. Ettevõtte edu aluseks on kaasaegne mõtlemine, mis on võimaldanud kohandada nii toodangu kui ka juhtimiskultuuri ajastutele kohaseks.

Tutvu ISOLiga lähemalt: https://prolift.ee/isoli/ ja võta küsimuste korral ühendust meie tiimiga info@ProLift.ee

 

Pro Lift on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja. Pakume valmislahendusi raamautodele – paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Meie partnerite hulka kuuluvad pikaajalise taustaga tootjad, et pakkuda klientidele kvaliteetseid ja töökindlaid lahendusi.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!