Hilltip varustus kahele erisõidukile

Hilltip varustus kahele erisõidukile
Teede hoolduseks on harva vaid üks vahend. Just seetõttu paigaldasime esmakordselt Hilltip varustuse kahele praktilisele erisõidukile, mis aitavad teede hooldust mõistlikult teha:
  • Saha populaarsele maastikusõidukile UTV
  • Saha ja puisturi MultiOne minilaadurile
Hilltip sahk ja puistur on Eesti talves asendamatud abimehed.
HillTip on Euroopa juhtiv teehooldusseadmete tootja, mis arendab tooteid igaks hooajaks ning igasuguste sõidukite ja masinate jaoks. Hilltip tooted on disainitud, projekteeritud ja toodetud Soome tehases ning saadetakse sealt klientidele üle maailma. Lisaks on ettevõttel kaks tütarettevõtet Hilltip Corp. USA-s ja Hilltip GmbH Saksamaal.
Pro Lift on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja. Pakume valmislahendusi raamautodele – paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.
Küsi lisa meie meeskonna käest – info@ProLift.ee
Tutvu meie koostööpartnerite valikuga: tootekataloog

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!