DHollandia luukpära tõstuk MB Sprinterile

Paigaldasime Sõbra veod OÜ MB Sprinterile DHollandia luukpära tõstuki DHLSPZ.07 (tõstevõime 500 kg), mil kokkuklapitav platvorm.

Seega on luukpära tõstukit väga mugav kasutada – ühe poole avamiseks ei pea transpordiasendis olevat luuki alla laskma ning töö saab tehtud ilma liigse ajakuluta. 

Dhollandia on 1968. aastal asutatud ettevõte, mil rohkem kui 50 -aastane kogemus tõstukite valdkonnas. Ettevõte on Euroopa nr 1 tagantõstukite tootja tootets enam kui 50 000 tõstukit aastas ja rohkem kui 750 000 alates 1968. aastast. Tootevaliku tõstevõime jääb vahemikku 150 kuni 16 000 kg.

Ettevõtte tootmisüksused asuvad viies riigis ja tegeletakse pideva innovatsiooni-tööga. Enam kui 90% tootmises kasutatatavatest mehaanilistest, hüdraulilistest ja elektrilistest osadest valmistatakse ettevõtte siseselt. DHOLLANDIA’t esindavaid ettevõtteid leiab kuuel mandril ja enam kui 70 riigis üle maailma ja tootegruppideks on tõstukid, kraanad, varuosad, merekraanad ja militaarkraanad.

Tutvu meie partneritega: Tootekataloog

Pro Lift on Eesti ettevõte, mille tegevusvaldkondadeks veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide import ja müük. Pakume valmislahendusi raamautodele – paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust. Küsimuste korral võje ühendust info@prolift.ee

Pro Lift on veoautode tõstemehhanismide, nende lisaseadmete, hüdrauliliste komponentide ja pealisehituse detailide maaletooja ja müüja. Pakume valmislahendusi raamautodele – paigaldame tehasest tulnud veoauto rungale kliendi poolt soovitud pealisehituse koos täislahendusega (kallur, madel, konkslift, trosslift koos või ilma hüdrotõstukita, metsaveoauto, tentfurgoon, treiler jne). Täislahendus sisaldab projekteerimist, stabiilsus- ja koormusjaotuse arvestust, pealisehituse teostust, testimist, riiklikku tüübikinnitust ja koolitust.

Meie partnerite hulka kuuluvad pikaajalise taustaga tootjad, et pakkuda klientidele kvaliteetseid ja töökindlaid lahendusi.

Jaga seda postitust

Veel uudiseid

Leidsid võimaluse meiega koostööks?

Kui saame sinu elu paremaks teha oma seadmetega, siis võta meiega ühendust!